Start Informacje dla Rodziców Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty
Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
poniedziałek, 17 marca 2014 20:03
10 kwietnia 2014 r. odbędzie się Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty  z ,,Operonem" .Sprawdzian ten  jest  podsumowaniem I etapu edukacji. Dostarcza informacji o pracy szkoły, nauczycieli i uczniów. Jest źródłem wiedzy o tym, które umiejętności uczniowie już dobrze opanowali, a nad którymi warto jeszcze popracować. Uzyskane dane, porównane z wynikami sprawdzianu po szóstej klasie, pozwolą stwierdzić, czy potencjał ucznia został odpowiednio wykorzystany.

Zadania z poprzednich edycji na stronie:

Akcje

logo

Przydatne strony

Czempin.pl
Strona gminy Czempiń.
Jasiek
Strona Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Chorych i Potrzebujących - JASIEK
Strona Ministerstwa Edukacji Narodowej
Serwis dla nauczycieli
Serwis internetowy menis.pl przeznaczony jest dla nauczycieli wszystkich szkół oraz przedszkoli. Jego głównym założeniem jest możliwość łatwej wymiany informacji pomiędzy nauczycielami, łatwy dostęp do wzorów dokumentacji, z którą nauczyciel spotyka się w pracy.

logo

Stworzone dzięki Joomla!. | Opracowanie i Administracja: Retia Jacek Peda - diagnostyka komputerowa samochodów - strony WWW.